ALLAH Rahmet Eylesin (Ömer Yazıcı Vefat Etti) 02 Ocak 2019 Çarşamba - Gulen Koyu Resmi Web Sitesi...

Gönderen Konu: ALLAH Rahmet Eylesin (Ömer Yazıcı Vefat Etti) 02 Ocak 2019 Çarşamba  (Okunma sayısı 560 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Süper Moderatör
  • *
  • GSM: 0.536.947.6490

ALLAH Rahmet Etsin Ömer Yazıcı Vefat Etti

Ölüm haktır ve gerçektir, Zaman geldi mi el kol bağlanır, duadan başka yapacak bir şey kalmaz. Rahmetli Hacı Ferşat Yazıc’ın oğlu, Nevzat Yazıcı’nın kardeşi, Zeki, Yakup, Orhan Yazıcı’nın abisi, Burhan, Mehmet, Yavuz, Birgül Yazıcı’nın babası Ömer Yazıcı 02 Ocak 2019 Çarşamba günü İstanbul’da Uzun zamandır tedavi gördüğü Hastanede akşam saatlerinde vefat etmiştir.

Cenazesi 03 Ocak 2019 Perşembe günü Öğle namazına müteakip Güngören Köyiçi Merkez Caminde Cenaze Namazı kılınıp 04 Ocak 2019 Cuma günü Gülen Köyü Merkez camisinde kılınacak öğle namazına müteakiben aile kabristanlığına defnedilecektir. Akraba, dost ve din kardeşlerimize duyurulur.

İrtibat Telefon:
Oğlu Yavuz Yazıcı: 0532 738 27 21

gulenkoyu.com Ailesi olarak öncelikle gözü yaşlı yengemize, evlatlarına, kardeşlerine, tüm aileye ve sevdiklerine BAŞIMIZ SAĞOLSUN diyor, hepimize Rabbimizden sabır temenni ediyorum. ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

SULUOVA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  MEMURU
MURAT ÇOBANOĞLU

• İbrahim Düzenli
  • Aktif Visirli
  • *
    • Gulen Köyü Web Sitesi
  • GSM: 0534 274 74 17
  • Kan Grubu: Seçmediniz
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun Yakın larının başı sağolsun
“okşayan elin değerini bilmeyenler  tekmeleyen ayağı öperler..., çanımı yakacak kadar cesareti  olanın sonuçlarına katlanacak kadar gücü olmalı..., paranla şeref kazanma şerefinle para kazan ki paran bittiğinde şerefin de bitmesin kopekler havladı diye kervan yoldan kalmaz..., Adamsan el öpmeyeceksin diz çökmeyeceksin haksıza haklı demeyeceksin sonradan görmeleri adam yerine  koymayacaksın...”kimseye borcum yok verilecek hesabım yok pişmanlığım yok eyvALLAH ım hic yok benim olan kıymetini olmayan haddini bilecek veee DİYORUMKİ beni gercekten tanımak ıstiyorsanız ya iyi bir DOST olun ya  da sağlam bir DÜŞMAN.......

Facebook Yorumları

Twittear